%0,64
Has
2600,13

%0,64
Ata Lira
17389

%0,64
Yr. Altın
8499

%0,65
22 Gr. Altın
2485,12

%0,64
24 Gr. Altın
2600,13

%0,55
Dolar
33,085

%0,55
Euro
35,978
Hamarat Kuyumculuk

Kargo Gönderimi İle İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?
HAMARATKUYUMCULUK.COM.TR web sitesinden Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan tüm illere gönderi yapılabilmekte, KKTC ve yurtdışına gönderi yapılmamaktadır.

Kargo Ücreti Ne Kadardır?
Yapacağınız alışverişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ödemesi alıcıya eklenir. Yapacağınız alışverişinizdeki ürünlerin alan veya kg ölçüsüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
Aynı gün içerisinde saat 13.00'e kadar stok ve ödeme onayı alınan siparişinizin ürün/leri aynı işgünü içinde kargoya teslim edilir. (cuma günü saat 15:00 sonraki siparişler pazartesi kargoya verilir)Sipariş, üye tarafından belirtilen teslimat adresine kargo tarafından teslim edilir.

Kargo tarafından belirtilen teslimat süreleri, zorunlu haller dışında 0-600 km mesafeler için 2 (iki) işgünü, 600 km üzeri mesafeler için 2-3 (iki-üç) işgünüdür.

Siparişimi Başka Biri Teslim Alabilir Mi?
Tüm gönderiler, Kargo tarafından belirtilen adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. (Hediye olarak göndermek istediğiniz ürün/ler, Hediye Teslimat Bilgileri formunda belirttiğiniz kişi ve adrese gönderilir.) Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılmaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Kargo Gönderimi ve Teslimatı ile İlgili Diğer Hususlar:
Kargo paketi teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalı ve firmamızı bu konuda e-posta veya belirtilen telefonlar vasıtasıyla bilgilendirmelidir. Sipariş ettiğiniz ürünün belirtilen süre içinde teslim edilmemesi veya siparişle ilgili başka bir sorun yaşamanız durumunda, kuyumcuhamarat@gmail.com e-posta adresinden Müşteri Hizmetleri Yetkilisi'ne bilgi verebilir veya 0 264 274 18 45 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

hamaratkuyumculuk.com.tr'e Neden Üye Olmalıyım?
Hamaratkuyumculuk.com.tr web sitesinden alışveriş yapabilmek için, üye olmanız gerekmektedir. Yeni üyelik ücretsiz ve çok kolaydır. Kullanıcı adı olarak size ait geçerli bir e-posta adresi ve sadece sizin bileceğiniz bir şifre belirlemeniz, siteye üyelik için yeterlidir.

Ücretsiz üye olmak için lütfen buraya tıklayınız.

Şifremi Unuttum, Ne yapmalıyım?
Şifrenizi unutmanız halinde, Üye Girişi sayfasındaki Şifre Sıfırlama Servisi ile kullanıcı adı olarak kullandığınız ve sizin tarafınızdan belirtilmiş olan elektronik posta adresine sistem tarafından otomatik olarak yeni bir şifre gönderilecektir.

Şifrenizi unuttuysanız, üye olurken belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize yeni bir şifre gönderilmesi için lütfen buraya tıklayınız.

Ödemelerimi Nasıl Yapabilirim?
hamaratkuyumculuk.com.tr web sitesinden ister online kredi kartı ile isterseniz banka havalesi veya EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ödeme ve Sipariş İptali ile ilgili şu konuları dikkatle incelemenizi rica ederiz:
Havale veya EFT ile yapacağınız alışverişlerde siparişlerin işleme alınma zamanı web sitesinden siparişin verildiği an değil, yaptığınız havale veya EFT'nin firma hesaplarında görüntülenmesinden sonradır.

Havale yolu ile verilen siparişlerde en geç 5 işgünü süresince havalesi yapılmayan siparişler, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartı ile verilen siparişlerde, siparişinizin iptal edilmesini istiyorsanız en geç saat 15.00'a kadar 0 264 274 18 45 numaralı telefondan müşteri temsilcimize ulaşarak siparişiniz kargoya verilmeden işleminizi iptal ettirebilirsiniz.

Tüm siparişler yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura ile birlikte kargoya verilir.
KDV oranları ürün sınıfına göre değişkenlik göstermektedir.
Siparişiniz ile ilgili soru ve sorunlarınızla ilgili olarak kuyumcuhamarat@gmail.com  e-posta adresinden veya 0 264 274 18 45 numaralı telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sipariş Bilgilerinizi Girerken Lütfen Şu Konulara Dikkat Ediniz:
Siparişinizi hediye olarak göndermek istiyorsanız, fatura ve sevkiyat adresinizi ayrı ayrı girmeyi unutmayınız.
Teslimatın gecikmesinde en sık karşılaşılan sebep; adres bilgilerinin yetersiz olmasıdır. Bu nedenle lütfen ürününüzün teslim edilmesini istediğiniz adresi tam ve doğru olarak giriniz.

Garanti ve Ürün İadesi İle İlgili Bilmem Gerekenler Nelerdir?
hamaratkuyumculuk.com.tr web sitesinden satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ürünün "ayıplı mal" olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir.

Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürün/ler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz:

Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürün/leri yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Ambalajı açılmış ve/veya kullanılmış ve/veya tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

İade edilecek olan ürünü, yalnızca anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla göndermeniz gerekmektedir. Başka bir kargo firması ile gönderilen ürünlerin iadesi kesinlikle alınmaz.

Ürünün iade gönderisi, orijinal ambalaj ve düzenlenen fatura nüshaları ile birlikte yapılmalıdır.

Siparişimin Onaylandığını Nasıl Anlarım?

hamaratkuyumculuk.com.tr web sitesinden yapacağınız alışveriş sistemimizde görüntülendikten sonra, kullanıcı adı olarak belirttiğiniz e-posta adresinize siparişinizin fiyat, marka, ürün adı, adeti, kargo fiyatı, toplam fiyat gibi detaylarını içeren bir e-posta gönderilir. (Banka havalesi ile gerçekleştirdiğiniz siparişler, havale tutarı şirket hesaplarına ulaştığında işleme alınacaktır.) Sipariş ve ödeme işleminizi tamamladıktan sonra lütfen e-posta adresinize gelen iletiyi kontrol ediniz.

Gönderilecek e-postanın tarafınıza ulaşmaması durumunda, lütfen "junk/bulk/gereksiz mail" kutusunu kontrol ediniz. Mesajınız junk/bulk/gereksiz mail kutusuna düşmüş ise, lütfen "not junk / gereksiz mail değil" olarak işaretlemeyi unutmayınız.